Zero Project Elçisi Unvanı Bu Yıl Sabancı Vakfı Adına Nevgül Bilsel Safkan’a Verildi.

03 Mart 2021 09:27 Türkiye İşitme Engelliler Derneği

Zero Project Elçisi Unvanı Bu Yıl Sabancı Vakfı Adına Nevgül Bilsel Safkan’a Verildi. Projemiz ile konferans raporunda başarı öyküsü olarak yer aldık.

https://www.sabancivakfi.org/tr/genel/zero-project-ambassador-elcisi-unvani-bu-yil-sabanci-vakfi-adina-nevgul-bilsel-safkana-verildi

Birleşmiş Milletler Engelli Hakları Sözleşmesi'nin (CRPD) uygulanmasını desteklemek için Essl Vakfı tarafından başlatılan Zero Project kapsamında 2019 yılından beri elçi ünvanı bu yıl Sabancı Vakfı adına Vakfın Genel Müdürü Nevgül Birsen Safkan'a verildi. 150'den fazla ülkeden engelli ve engelsiz 5 binden fazla uzman Zero Project'e aktif olarak katkıda bulundu. Türkiye İşitme Engelliler Derneği ile birlikte Türkiye'de yaygınlaştırdıkları işitme engelli çocuklara yönelik çok dilli hikaye uygulaması ile konferans raporunda başarı öyküsü olarak yer aldık. Gurur duyuyoruz.

 

Sabancı Vakfı Genel Müdürü Nevgül Birsen Safkan'ı tebrik eder, bize bu başarıyı getiren ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunarız.

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Türkiye İşitme Engelliler Derneği

Türkiye İşitme Engelliler Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi

Türkiye İşitme Engelliler Derneği

Mecidiyeköy Mah. Lati Lokum Sokak. Keçeli İş Hanı. No: 9 Kat:1 / 5-6
44320 Mecidiyeköy / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.