Ali İsmet Öner yeniden başkan oldu

12 Ocak 2015 11:59 Türkiye İşitme Engelliler Derneği

TÜRKİYE İŞİTME ENGELLİLER DERNEĞİ GENEL MERKEZİ 11 OCAK 2015 TARİHİNDE ŞİŞLİ KENT KÜLTÜR MERKEZİNDE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUNU YAPRI. YENİDEN ADAY OLAN ALİ İSMET ÖNER ÜYELERİN OYLARIYLA YENİDEN BAŞKANLIK KOLTUĞUNA OTURDU.

Yeniden Başkanlığı kazanan Ali İsmet ÖNER’ in yönetim kurulu ekibi ise Sırasıyla;

Abdullah SEÇKİN, Burak UYANIK, İlhan ASIMOĞLU, Mehmet PİŞİRGEN, Kuntay ÖZPARLAK,Demet KIRKIÇ, oluşan yeni ekiple çalışmalara başlayacaktır.

Başkanlığı yeniden kazanan Ali İsmet ÖNER genel kurula hitaben kısa bir açıklama yaptı. Bundan sonra çalışmalarımızda yeni bir yol haritası çizeceğiz. Yeni hedefler belirleyerek daha iyi hizmet etmek gayesiyle çalışacağız.Kuracağımız komisyonlarla, ekiplerle canla başla çalışma içerisinde olacağımızı ve günümüzün koşullarına baktığımızda vizyonumuzu ve misyonumuzu yeniden şekillendirmemiz gerektiğini ifade ederek yeni yönetim kurulu arkadaşlarına da çalışmalarında başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.

Genel kurul Ali İsmet Öner ile yola devam dedi Ali İsmet Öner, “Sadece ben değil, biz değil, hepimiz kazandık. Gün birlik ve beraberlik zamanı” dedi. Genel Kurula rahatsızlığından dolayı katılamayan eski ikinci başkan Samet DEMİRTAŞ Genel Kurula kısa bir mesaj ile duygu ve düşüncelerini paylaşarak sözlerini şu şekilde tamamladı.

YENİ GALERİLER

Türkiye İşitme Engelliler Derneği

Türkiye İşitme Engelliler Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi

Türkiye İşitme Engelliler Derneği

Mecidiyeköy Mah. Lati Lokum Sokak. Keçeli İş Hanı. No: 9 Kat:1 / 5-6
44320 Mecidiyeköy / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.